ZADZWOŃ

DOJAZD

Serwis i naprawa
samochodów ciężarowych

Service

Autoryzacje - naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja

Serwis

Truck Partner obsługuje floty samochodowe wiodących marek takich jak Volvo, Renault, Iveco, Scania, Mercedes, MAN, DAF. Specjalizuje się również w naprawie naczep Kögel, Wielton, Feber, Kassbohrer, Mega, Meiller Kipper których autoryzację posiada od kilku lat. W ramach autoryzacji dokonuje przeglądów oraz napraw gwarancyjnych związanych z pełnym zakresem podzespołów w nich występujących, a w szczególności układów hamulcowych Wabco, Knorr, Haldex, układów jezdnych BPW, SAF i Mercedes-Benz TrailerAxleSystems oraz nóg podporowych JOST.

Truck Partner zajmuje się ponadto naprawami powypadkowymi i związanym z tym prostowaniem ram i kabin. Do prostowania wykorzystuje profesjonalny sprzęt firmy Cellete w którego skład wchodzą pompy, siłowniki hydrauliczne, wieże ciągnące do kabin, a także różnego typu oprzyrządowanie łącznie z płytą podłogową. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza indukcyjnego firmy JOSAM nie narażamy instalacji elektrycznej i osprzętu pojazdu na uszkodzenia jak to ma miejsce w przypadku używania tradycyjnego palnika i otwartego ognia, a także nie powodujemy zmian w strukturze stali konstrukcyjnej. Do sprawdzenia dokładności wykonania naprawy, używamy systemu pomiarowego JOSAM.

W zakresie szerokiego wachlarza prac mechanicznych związanego z naprawą silników, skrzyń biegów, zawieszenia itp., serwis wykonuje także naprawy elektryczne a także związane z nimi montaże urządzeń Toll Collect do automatycznego naliczania opłat za przejazd po niemieckich autostradach oraz montaże i sprawdzanie tachografów.

Serwis tachografów

Serwis Truck Partner świadczy następujące usługi związane z tachografami analogowymi i cyfrowymi. Nasi pracownicy profesjonalnie zajmują się:

sprawdzaniem (dawna legalizacja)

naprawą tachografów

kalibracją tachografów cyfrowych

odczytem danych tachografu i kierowcy

Prostowanie ram i kabin

Wykonujemy szybkie i kompleksowe naprawy powypadkowe, takie jak prostowanie ram, naprawa kabin w różnego rodzaju pojazdach dostawczych i ciężarowych, a także w naczepach i przyczepach. Wszystkie prace naprawcze odbywają się przy użyciu specjalistycznych narzędzi i urządzeń renomowanych producentów (m.in. Celette oraz JOSAM), a także z pomocą naszej wykwalifikowanej kadry pracowników. Odpowiednio postawiona diagnoza i reperacja usterek sprawi, że dany pojazd odzyska nie tylko dawny wygląd, ale i sprawność.

Serwis wind załadowczych

Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami oraz przeglądem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także serwisem wind załadowczych. Tego rodzaju konstrukcje są przydatnym elementem każdego pojazdu ciężarowego oraz dostawczego – znacznie ułatwiają i przyspieszają usługi transportowe. Przez ciągłą pracę narażone są na różnego rodzaju usterki, dlatego prowadzimy także sprzedaż części zamiennych do dźwigów. Proponujemy również pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji do UDT, zarówno w celu rejestracji, jak i badań okresowych.

VIESA Kompressor III - klimatyzator postojowy

W krajach Unii Europejskiej zabrania się parkowania pojazdów z włączonym silnikiem. By zagwarantować komfort każdemu kierowcy samochodów ciężarowych nawet podczas przerw, polecamy zamontować klimatyzator postojowy VIESA Kompressor III. Tego rodzaju urządzenie zapewnia stałą temperaturę w kabinie nawet w zaparkowanym pojeździe. Jest to najbardziej przydatne podczas dalekich podróż w okresie letnim, a także podczas tras do szczególnie ciepłych krajów. Dodatkowym atutem urządzenia jest jego cicha praca – zastosowanie innowacyjnych technologii znacznie obniża zarówno poziom hałasu, jak i wibracji.

Serwis naczep i przyczep

W zakresie naczep i przyczep oferujemy pełen zakres serwisu. W ramach posiadanych autoryzacji producentów naczep i przyczep takich jak Kögel, Wielton, Feber, Kassbohrer, Mega wykonujemy okresowe przeglądy oraz naprawy gwarancyjne.

Serwis ciągników siodłowych
samochodów ciężarowych i użytkowych

Świadczymy profesjonalny serwis pogwarancyjny dla wszystkich typów samochodów ciężarowych wiodących marek.

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl