Jesteśmy członkiem niezależnej, ogólnopolskiej sieci warsztatów, zajmujących się przeglądami
i naprawami pojazdów użytkowych tj. samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów.

Poprzez partnerstwo w sieci, dysponujemy dostępem do wiedzy i doświadczenia wszystkich warsztatów Q-serwis TRUCK specjalizujących się
w naprawach różnych rodzajów pojazdów użytkowych.

Monitoring pojazdów Prostowanie ram samochodów ciężarowychjesteś w:
rozmiar tekstu: A A A

TruckPartner - Serwis samochodów ciężarowych

Specjalnością firmy Truck Partner jest obsługa oraz naprawa samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych oraz naczep. Działamy w branży już od 1993 roku, a nasze doświadczenie opiera się przede wszystkim na obsłudze flot samochodowych takich marek jak Volvo czy Renault. W zakresie naszych usług znajdują się takie czynności jak prostowanie ram samochodów ciężarowych, serwis, legalizacja tachografu, jak również sprzedaż części do pojazdów różnego typu.

Stawiamy na stałe rozszerzanie naszych kompetencji oraz wykorzystywanie sprzętów i akcesoriów najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na światowym poziomie, dlatego też jednym z wyróżników naszej firmy jest systematycznie rozwijany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy.

więcej >

Serwis

 

Handel

 

Głównym zadaniem firmy Truck Partner jest naprawa oraz serwis samochodów ciężarowych. Dzięki wdrożeniu nowoczesnego systemu zarządzania jakością, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu sprawną diagnostykę oraz remonty przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i oryginalnych części zamiennych. Zapraszamy.

 

Najwyższej jakości części oryginalne do samochodów ciężarowych i naczep, a także markowe zamienniki w przystępnej cenie. Oferujemy również akcesoria, wyposażenie pojazdów a także materiały eksploatacyjne takie jak płyny i oleje.

Prostowanie ram

Powypadkowe prostowanie ram samochodów ciężarowych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, w tym pomp i siłowników hydraulicznych. Gwarantujemy szybkość, sprawność i skuteczność wykonywanych napraw, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności związanych z instalacją elektryczną oraz osprzętem pojazdu.

Copyright © 2009 Truck Partner Sp. z o. o. ul. Flisaków 1 33-300 Nowy Sącz
tel. serwis +48 18 444 35 77 tel. sklep +48 18 444 35 88 fax +48 18 449 16 63
e-mail: biuro@truckpartner.pl
Realizacja:tworzenie stron www Intellect.pl