ZADZWOŃ

DOJAZD

Serwis hydrauliki siłowej Wrocław

Serwis hydrauliki siłowej

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w naprawie hydrauliki siłowej w samochodach ciężarowych, a także ciągnikach siodłowych. Działając nieprzerwanie od 1993 roku, zapewniamy naszym Klientom w pełni profesjonalne wsparcie w zakresie serwisowania pojazdów, służąc bogatą wiedzą specjalistyczną. W Truck Partner naprawiamy hydraulikę siłową ekspresowo oraz z zachowaniem najwyższych standardów, co potwierdza też fakt, że jesteśmy członkami ogólnopolskiej sieci warsztatów Q-Serwis Truck. Jeżeli zależy Państwu na skutecznej naprawie hydrauliki siłowej, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych punktów — we Wrocławiu lub Nowym Sączu!

Profesjonalny serwis hydrauliki siłowej, czyli kiedy warto zwrócić się do fachowców Truck Partner?

Biorąc pod uwagę, że zajmujemy się przede wszystkim pojazdami użytkowymi tj. samochodami ciężarowymi, autobusami czy naczepami, dużą część naszych Klientów stanowią przedsiębiorcy oraz firmy. Obsługujemy przedstawicieli branży przewozowej, logistycznej, budowlanej, wydobywczej, spedycyjnej, a także sektor transportu drogowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że hydraulika siłowa w pojazdach ulega pod wpływem eksploatacji rozmaitym uszkodzeniom. Z tego powodu zachęcamy do regularnej diagnostyki układów hydraulicznych oraz skorzystania z prowadzonego przez nas serwisu w przypadku awarii. Warsztat Truck Partner znajdą Państwo zarówno we Wrocławiu, jak i Nowym Sączu.

Truck Partner — specjaliści, którym warto zaufać

Tym, co nas wyróżnia, jest bez wątpienia bogate doświadczenie, które zdobywaliśmy w ciągu wielu lat praktyki i współpracy z Klientami z różnych branży. Wykorzystując tę wiedzę, oferujemy kompleksowy serwis hydrauliki siłowej zarówno w przypadku pojazdów ciężarowych, autobusów, jak i naczep. Jeżeli cenią sobie Państwo współpracę z ekspertami oraz szybki czas realizacji usług, zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą warsztatu Truck Partner.

Serwisowanie hydrauliki siłowej we Wrocławiu i Nowym Sączu

Atrakcyjne warunki cenowe, kompleksowe wsparcie profesjonalistów, specjalistyczne doradztwo czy też szybki czas realizacji napraw to tylko część zalet, jakie wiążą się z podjęciem współpracy z Truck Partner. Gwarantujemy sprawny serwis hydrauliki siłowej w pojazdach użytkowych, niezależnie od tego, czy mowa o warsztacie we Wrocławiu, czy też Nowym Sączu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl