ZADZWOŃ

DOJAZD

Serwis ciężarówek Wrocław

Serwis ciężarówek

W Domasławiu niedaleko Wrocławia oferujemy naszym Klientom pełny serwis ciężarówek. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie pojazdu użytkowego przed trasą, dlatego korzystając z naszych usług masz gwarancję dokładnego sprawdzenia wszystkich podzespołów, usunięcia usterek oraz wykonania wszelkich niezbędnych czynności, które umożliwią Ci wyjazd w dalszą drogę. Mamy doświadczenie w naprawie ciągników samochodowych DAF, Scania, Iveco, Volvo i wielu innych.

Serwis Volvo — Wrocław-Bielany

Jeśli zdarzyła Ci się awaria w okolicach Wrocławia, nasz serwis ciężarówek położony jest w dogodnej lokalizacji — niedaleko drogi S8. Dysponujemy dwoma stanowiskami naprawczymi oraz placem manewrowym. Nie musisz szukać dalej! Wieloletnie doświadczenie w naprawie samochodów użytkowych, a także współpraca z innymi członkami ogólnopolskiej sieci serwisów Q-Serwis Truck pozwalają nam na ciągłe rozwijanie usług. Dzięki temu dostarczamy Klientom najlepsze i najszybsze sposoby naprawy ciągników siodłowych oraz naczep. Niezależnie od tego, czy dysponujesz flotą złożoną z samochodów Volvo, MAN, DAF, Iveco, Scania czy Renault, u nas uzyskasz odpowiednią pomoc!

Nieautoryzowany serwis ciężarówek marki Mercedes niedaleko Wrocławia

Naszym Klientom oferujemy pełną diagnostykę i naprawę instalacji elektrycznych, sprawdzanie i naprawę hydrauliki siłowej, serwis wind załadowczych. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne programy monitorujące jakość wykonanych napraw, korzystamy również ze specjalistycznych urządzeń umożliwiających naprawę ciężarówek oraz naczep.

Truck Partner — Twój partner w transporcie

Od 1993 roku specjalizujemy się w serwisowaniu i naprawie samochodów ciężarowych, wind załadowczych oraz naczep. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i inwestowanie w rozwój zaplecza technicznego pozwala nam świadczyć usługi dla firm przewozowych na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz serwisu ciężarówek w okolicach Wrocławia, skontaktuj się z naszą filią na Dolnym Śląsku! Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl