ZADZWOŃ

DOJAZD

Serwis i naprawa
samochodów ciężarowych

Service

Autoryzacje - naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja Autoryzacja

Serwis

Truck Partner obsługuje floty samochodowe wiodących marek takich jak Volvo, Renault, Iveco, Scania ,Mercedes, MAN, DAF. Specjalizuje się również w naprawie naczep Kögel, Wielton, Feber, Kassbohrer, Mega, Meiller Kipper których autoryzację posiada od kilku lat. Specjalizuje się również w naprawie naczep Kögel, Wielton, Feber, Kassbohrer, Mega, Meiller Kipper których autoryzację posiada od kilku lat. W ramach autoryzacji dokonuje przeglądów oraz napraw gwarancyjnych związanych z pełnym zakresem podzespołów w nich występujących, a w szczególności układów hamulcowych Wabco, Knorr, Haldex, układów jezdnych BPW, SAF i Mercedes-Benz TrailerAxleSystems oraz nóg podporowych JOST.

Truck Partner zajmuje się ponadto naprawami powypadkowymi i związanym z tym prostowaniem ram i kabin. Do prostowania wykorzystuje profesjonalny sprzęt firmy Cellete w którego skład wchodzą pompy, siłowniki hydrauliczne, wierze ciągnące do kabin, a także różnego typu oprzyrządowanie łącznie z płytą podłogową. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza indukcyjnego firmy JOSAM nie narażamy instalacji elektrycznej i osprzętu pojazdu na uszkodzenia jak to ma miejsce w przypadku używania tradycyjnego palnika i otwartego ognia, a także nie powodujemy zmian w strukturze stali konstrukcyjnej. Do sprawdzenia dokładności wykonania naprawy, używamy systemu pomiarowego JOSAM.

W zakresie szerokiego wachlarzu prac mechanicznych związanego z naprawą silników, skrzyń biegów, zawieszenia itp., serwis wykonuje także naprawy elektryczne a także związane z nimi montaże urządzeń Toll Collect do automatycznego naliczania opłat za przejazd po niemieckich autostradach oraz montaże i sprawdzanie tachografów.

Serwis tachografów

Serwis Truck Partner świadczy następujące usługi związane z tachografami analogowymi i cyfrowymi. Nasi pracownicy profesjonalnie zajmują się:

sprawdzaniem (dawna legalizacja)

naprawą tachografów

kalibracją tachografów cyfrowych

odczytem danych tachografu i kierowcy

Prostowanie ram i kabin

W zakresie usług związanych z naprawami powypadkowymi często wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt do prostowania ram i kabin samochodów ciężarowych, dostawczych, naczep i przyczep.

Serwis wind załadowczych

Jako autoryzowany serwis Bär Cargolift i DHOLLANDIA oferujemy:

  • sprzedaż i montaż hydraulicznych wind załadowczych
  • naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • przeglądy konserwacyjne potwierdzone pisemnie przez uprawnionego
  • konserwatora w formie wpisu do kart przeglądów
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji do rejestracji UDT i badań okresowych UDT
  • sprzedaż części zamiennych

VIESA Kompressor III - klimatyzator postojowy

VIESA Kompressor III to wynik ponad trzech lat pracy we współpracy z Wydziałem Termodynamiki Wydziału Inżynierii Uniwersytetu Florenckiego. Zaprojektowany, aby zapewnić najlepszy komfort klimatyczny podczas parkowania, utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz kabiny, zapewniając spokojny odpoczynek kierowcy podczas postojów.

Klimatyzator postojowy Viesa wykonał zdecydowany krok naprzód w porównaniu do swojego poprzednika: agregat chłodniczy pozostał niezmieniony gdyż okazał się wyjątkowo niezawodny. Wszystko inne zmieniło się, od obudowy po elektronikę. Kluczowe hasło: mało elementów, mniej problemów.

Pn - Pt: 7.00 - 20.00

Sob: 8.00 - 14.00

ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz, woj. małopolskie,
tel. serwis: +48 (18) 449 68 61, tel. części zamienne: +48 (18) 449 68 63,
e-mail: serwis@truckpartner.pl