ZADZWOŃ

DOJAZD

Części do ciężarówek Nowy Sącz

Części do ciężarówek

Każde auto użytkowe składa się z setek części eksploatacyjnych, które w wyniku pokonywania wielokilometrowych tras ulegają zniszczeniu lub zużyciu. Klocki hamulcowe, napędy, silniczki, żarówki, jak również inne elementy co jakiś czas wymagają wymiany na nowe. Nie jest to jedynie kwestia bezpieczeństwa, ale również przepisów ruchu drogowego oraz wygody korzystania z auta. Dlatego też warto nawiązać współpracę z zaufanym dostawcą części do ciężarówek, takim jak Truck Partner. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy, w której znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do tego, by Wasze pojazdy były sprawne i niezawodne.

Wysokiej jakości oryginalne części zamienne do ciężarówek

Jesteśmy dystrybutorem części zamiennych do ciężarówek pochodzących od renomowanych producentów. Wszystkie produkty, które sprzedajemy to oryginały spełniające najwyższe standardy technologiczne, jak również użytkowe. Gwarantujemy, że sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających warunkach drogowych, oferując użytkownikom aut oraz naczep pełne bezpieczeństwo jazdy. Zachęcamy również do zapoznania się z dostępnymi w Truck Partner akcesoriami samochodowymi i materiałami eksploatacyjnymi.

Gwarancja jakości i przystępne ceny części do ciężarówek

Nie używamy zamienników, gdyż wierzymy, że tylko oryginalne części są gwarancją niezawodności działania. Dodatkowo — mamy atrakcyjne ceny, więc zakup poszczególnych podzespołów do ciężarówek nie zrujnuje Państwa budżetu. Posiadamy własny magazyn, dzięki czemu ograniczamy do minimum konieczność oczekiwania na dostawy. Współpracujący z nami Klienci mogą liczyć na wieloletnie doświadczenie mechaników oraz doradców wynikające także z otrzymywania informacji zwrotnej od zadowolonych kierowców.

Części do ciężarówek każdego typu i marki

Stawiamy na różnorodność, dzięki czemu w naszym magazynie mamy części do ciężarówek różnych marek oraz typów. Takie standardy pozwalają nam na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań wszystkich Klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług firmy Truck Partner z siedzibą w Nowym Sączu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl