ZADZWOŃ

DOJAZD

Serwis naczep

Serwis naczepo

Naczepy są pojazdami użytkowymi wykorzystywanymi przy transporcie różnego rodzaju towarów. Serwis, czyli ich kompleksowa obsługa i naprawa, to jedna z głównych specjalności naszej firmy. Cieszymy się zaufaniem Klientów już od 1993 roku, kiedy to powołaliśmy Truck Partner do życia. Od tamtego czasu stale się rozwijamy — w 2021 roku otworzyliśmy oddział w powiecie wrocławskim, gdzie mamy dwa pełnowymiarowe stanowiska naprawcze, a także plac manewrowy. Jednak naszym głównym polem działania pozostaje Nowy Sącz, główna placówka, w której możemy reperować nawet do jedenastu pojazdów w tym samym czasie.

Kiedy serwisować naczepy?

Jeśli chodzi o regularne kontrole, niewynikające z usterek, to najlepiej w wyznaczonych przez producenta terminach. Naczepy podlegają okresowym przeglądom oraz naprawom, które najczęściej muszą być przeprowadzane przez firmy oficjalnie do tego upoważnione. Niewykonanie ich może skutkować utratą gwarancji. Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich producentów jak Wielton, Mega, Kassbohrer, Feber czy Kögel, co oznacza, że mamy możliwość przeprowadzać okresowy serwis ich naczep — mamy dostęp do oryginalnych części, co przydaje się, gdy jeden z elementów musi zostać wymieniony, aby pojazd mógł dalej poprawnie funkcjonować.

Serwis naczep w nagłych przypadkach

Nasi specjaliści od serwisu naczep są w stanie szybko, a także skutecznie naprawić każdą usterkę. Wieloletnie doświadczenie z zakresu diagnostyki i konserwacji takich elementów tych pojazdów jak pasy naciągu albo napinacze czy w przypadku bardziej zaawansowanych modeli — mechanizmy podnoszenia dachu, uszczelki drzwi oraz ich zamknięcia — pozwala na odkrycie, co było przyczyną awarii. Ta usługa obejmuje również serwis naczep po wypadkach drogowych. Do tego rodzaju napraw podchodzimy kompleksowo, aby upewnić się, że każdy uszkodzony komponent pojazdu został zreperowany bądź wymieniony. Życzymy szerokiej drogi i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl