ZADZWOŃ

DOJAZD

Diagnostyka samochodowa Wrocław

Diagnostyka samochodowa

Truck Partner to profesjonalna firma wyróżniająca się doświadczeniem w branży diagnostycznej, a przy tym gwarantująca usługi najwyższej jakości. Zajmujemy się serwisem samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, a także autobusów, a jednym z głównych obszarów naszego działania jest województwo dolnośląskie, w tym Wrocław. Służymy pomocą na wielu płaszczyznach, jednak przede wszystkim skupiamy się na diagnostyce samochodowej, dzięki której możemy określić kolejne etapy pracy związane z serwisem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami na temat usług świadczonych przez Truck Partner!

Na czym polega diagnostyka samochodowa?

Branża motoryzacyjna związana z serwisem pojazdów ciężarowych wiąże się z działaniami w szerokim zakresie. Pierwszym, a przy tym najważniejszym etapem jest oczywiście diagnostyka samochodowa, którą zajmujemy się od wielu lat. Czym tak właściwie jest owa usługa? Diagnostyka samochodowa to nic innego jak kontrola stanu technicznego i elektrycznego auta, czyli wskazanie usterki oraz jej usunięcie. W zależności od danego problemu rozpoczynamy wszelkie prace mające na celu naprawę uszkodzonego elementu. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, dzięki czemu gwarantujemy diagnostykę na najwyższym poziomie.

Jakie parametry sprawdzamy podczas diagnostyki komputerowej?

Diagnostykę samochodową należy wykonywać systematycznie, aby mieć pewność, że pojazd jest w pełni sprawny. Specjaliści z Truck Partner z oddziału wrocławskiego zajmują się analizą silnika, układu napędowego, hamulcowego, jezdnego, jak również nadwozia. Należy skontrolować każdy element wpływający na płynność jazdy, dlatego cały proces rozpoczyna się podłączeniem do auta aparatury techniczno-pomiarowej, czyli oprogramowania komputerowego. Na tym etapie sprzęt wykryje wszelkie usterki wymagające usunięcia.

Diagnostyka komputerowa Volvo i pozostałych samochodów ciężarowych we Wrocławiu

Truck Partner jako profesjonalna firma zajmująca się od wielu lat serwisem aut towarowych, a także naczep, wyróżnia się doskonałymi kwalifikacjami i niebywałym doświadczeniem. Przeprowadzamy diagnostykę komputerową pojazdów marki Volvo, DAF, MAN, Scania, Iveco czy Renault, a wszystkie nasze realizacje wychodzą spod rąk wykwalifikowanych specjalistów. Nasi doradcy bardzo chętnie odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl