ZADZWOŃ

DOJAZD

Elektromechanik samochodowy - i elektryk samochodów ciężarowych TIR

Elektromechanik samochodów ciężarowych

Nieodzownym elementem utrzymania pojazdu w dobrym stanie technicznym jest regularny przegląd instalacji elektrycznych. To od nich zależy komfort i bezpieczeństwo jazdy, a ich awaria może skutkować zatrzymaniem samochodu na trasie, wypadkiem lub kolizją. Nowe modele ciągników TIR wyposażane są w zaawansowane układy instalacyjne, do których diagnostyki niezbędny jest nie tylko nowoczesny sprzęt, ale również doświadczony, wykwalifikowany elektryk. W naszym oddziale w okolicach Wrocławia naprawiamy, instalujemy i konfigurujemy elementy elektryczne i elektroniczne. Jeśli szukasz elektromechanika samochodowego, który specjalizuje się w pojazdach użytkowych — sprawdź naszą ofertę.

Najlepsi elektromechanicy samochodowi — oddaj swoją ciężarówkę w ręce specjalistów z Wrocławia!

Serwisem ciężarówek, naczep i ciągników siodłowych zajmujemy się od 1993 roku. Jako członek ogólnopolskiej sieci warsztatów Q-SERVICE Truck dysponujemy dostępem do najnowszych rozwiązań z dziedziny naprawy, diagnostyki i utrzymania pojazdów użytkowych. Stale doskonalimy nasz zespół, dzięki czemu oddając swoją flotę w ręce elektromechaników samochodowych Truck Partner, masz gwarancję przeprowadzania wszystkich czynności zgodnie z najlepszymi standardami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, otworzyliśmy oddział w okolicach Wrocławia — dogodny dojazd gwarantuje bliskość drogi S8 i autostrady.

Elektromechanik samochodów ciężarowych — jak możemy Ci pomóc?

Instalacje elektryczne i elektroniczne w samochodach ciężarowych obejmują układy sterowania, sygnalizacyjne, zabezpieczające oraz wiele innych. W Truck Partner przeprowadzimy szczegółową diagnostykę, usuniemy usterki, a w razie potrzeby wymienimy odpowiednie elementy instalacji. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi do wielu ciężarówek, dlatego możesz być pewny doskonale przeprowadzonej naprawy samochodu. Zajmujemy się także kompleksową naprawą i konserwacją klimatyzacji, która ma niebagatelne znaczenie podczas długiej jazdy — szczególnie latem.

Oprócz usług elektrycznych oferujemy także serwis i naprawę samochodów ciężarowych w zakresie pneumatyki, mechaniki czy obsługi wind załadowczych. Wykonujemy serwis pogwarancyjny pojazdów MAN, Volvo, Scania, Iveco, Renault, DAF, Mercedes i wielu innych. Zapraszamy do kontaktu!

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl