ZADZWOŃ

DOJAZD

Mechanik samochodów ciężarowych Wrocław

Mechanik samochodów ciężarowych

Każdy właściciel auta chociaż raz w życiu musiał wybrać się z nim do fachowca. Zepsuty silnik, gorzej działające hamulce czy pilna wymiana oleju — wszystkim zależy na kompleksowej, a co najważniejsze, profesjonalnej obsłudze. Państwa firma znajduje się Wrocławiu lub okolicach? Jeśli tak, to świetnie, ponieważ w 2021 roku otworzyliśmy oddział firmy w miejscowości Domasław. Dysponujemy tam dwoma pełnowymiarowymi stanowiskami naprawczymi dla pojazdów ciężarowych. Dodatkowo jest tam również plac manewrowy. Jeśli cokolwiek stanie się z samochodem, nasi fachowcy wszystkiemu zaradzą!

Profesjonalna naprawa ciężarówek

Naprawa tirów to nasza specjalność. Zajmujemy się doraźnymi, potrzebującymi szybkiego serwisu, mniejszymi problemami takimi jak wymiana żarówek czy migaczy. Jeżeli cokolwiek odmówi posłuszeństwa w Państwa pojeździe, sprawnie, dokładnie oraz kompleksowo ze wszystkim sobie poradzimy. Jesteśmy profesjonalistami i zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego korzystamy z najnowszego, dostępnego sprzętu, dbając o poczucie bezpieczeństwa Klienta.

Doświadczony mechanik samochodów ciężarowych — Wrocław

Szukacie Państwo profesjonalnych fachowców znających się na naprawie ciężarówek? Firma Truck Partner to najlepszy wybór, ponieważ działamy na rynku od 1993 roku. Przez ten czas wszyscy nasi pracownicy zdobyli ogromne doświadczenie i są ekspertami w swojej dziedzinie. Niestraszne im nawet największe problemy pojawiające się w pojazdach. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, z którego korzystają codziennie, są w stanie dać drugie życie zepsutym autom. Klienci, których flota pracuje w okolicy Wrocławia, łatwo mogą skorzystać z naszych usług!

Specjalistyczna naprawa tirów: firma Truck Partner zapewnia profesjonalne podejście do Klienta

Jeżeli lubicie Państwo mieć poczucie, że mechanik samochodów ciężarowych zna się na swojej pracy oraz dodatkowo podchodzi do Klienta z ogromnym profesjonalizmem i szacunkiem, firma Truck Partner będzie idealnym wyborem. Powierzenie pojazdu naszym fachowcom to najlepsze, na co można się zdecydować. Najnowszy sprzęt, a także doświadczenie pracowników — to nas wyróżnia. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy mieszczące we Wrocławiu bądź okolicach!

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl