ZADZWOŃ

DOJAZD

Diagnostyka komputerowa Volvo

Diagnostyka komputerowa Volvo

Pojazdy szwedzkiej marki Volvo od dawna kojarzą się przede wszystkim z najwyższym poziomem bezpieczeństwa podczas jazdy. Dotyczy to nie tylko aut osobowych, ale również samochodów ciężarowych, które stanowią istotną część floty producenta. Nawet tak sprawdzone maszyny cieszące się zaufaniem kierowców na całym świecie wymagają jednak regularnej konserwacji, aby mogły gwarantować bezpieczne użytkowanie bez nieprzyjemnych niespodzianek w postaci nieprzewidzianych, kosztownych awarii. W naszym serwisie zajmujemy się więc profesjonalną diagnostyką komputerową pojazdów Volvo, która pozwala na dokładne przeanalizowanie stanu samochodu i przeprowadzenie niezbędnych napraw.

Usługa diagnostyki komputerowej pojazdów marki Volvo

W serwisie Truck Partner oferujemy diagnostykę komputerową pojazdów ciężarowych Volvo. Z uwagi na coraz powszechniejsze stosowanie w samochodach szeroko pojętej komputeryzacji w postaci komputera pokładowego odpowiadającego za sterowanie wszystkimi podzespołami auta jest to optymalna metoda sprawdzania stanu technicznego. Diagnostyka komputerowa pozwoli na szybkie wykrycie wszelkiego typu usterek w obrębie między innymi systemów bezpieczeństwa, układu paliwowego, pracy silnika, immobilizera, ale nie tylko. Sprzęt przeanalizuje zapisy kodów błędu odnotowane przez komputer pokładowy, co z kolei pozwoli na odnalezienie źródła problemów.

Przeprowadzanie diagnostyki komputerowej

W ramach usługi diagnostyki komputerowej podłączamy nowoczesny, niezawodny sprzęt diagnostyczny do komputera pokładowego samochodu, a następnie analizujemy wszystkie jego parametry, ewentualne zapisy błędów czy sprawność funkcjonowania podzespołów. Podstawową zaletą tego zabiegu jest przede wszystkim szybkość — w kilka minut pozwala bowiem na precyzyjne wykrycie wszelkich usterek. Jeśli diagnostyka komputerowa samochodu ciężarowego Volvo wykryje jakiekolwiek nieprawidłowości, oferujemy usługi fachowców z naszego serwisu, którzy zajmą się ich profesjonalną naprawą.

Diagnostyka komputerowa samochodów ciężarowych Volvo w Truck Partner

Wykorzystywanie diagnostyki komputerowej w pojazdach Volvo oraz samochodach ciężarowych innych marek pozwala na szybkie i dokładne sprawdzenie stanu technicznego, a tym samym zapewnienie bezpiecznej, bezawaryjnej jazdy. Co więcej, redukuje ona również koszty serwisu, jako że kontrola sprawności auta nie wymaga kosztownego demontażu podzespołów. W Truck Partner dysponujemy zaś wysokiej klasy urządzeniami diagnostycznymi, co w połączeniu ze stałym podnoszeniem kwalifikacji gwarantuje pełen profesjonalizm obsługi. Zapraszamy!

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl