ZADZWOŃ

DOJAZD

Serwis ciągników siodłowych
samochodów ciężarowych i użytkowych

Service

Serwis ciągników siodłowych
samochodów ciężarowych i użytkowych

Świadczymy profesjonalny serwis pogwarancyjny dla wszystkich typów samochodów ciężarowych wiodących marek. Obsługujemy między innymi ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz wszelkiego rodzaju użytkowe samochody ciężarowe budowlane , komunalne, do przewozu drewna a nawet wozy strażackie. W ostatnich latach nastawiliśmy się również na obsługę i naprawę lekkich samochodów ciężarowych i dostawczych.

W pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych, które pozwalają nam nadążać za szybko zmieniającą się technologią . Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić sprawną diagnostykę i niezbędne czynności serwisowe. Do napraw wykorzystujemy części zamienne i materiały eksploatacyjne o najwyższej jakości.

Serwis samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych na światowym poziomie uzyskujemy nie tylko przy pomocy nowoczesnych urządzeń. Za efekty naszych prac serwisowych odpowiada zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy z pełnym profesjonalizmem podchodzą do każdego zlecenia. Dzięki nim nasi klienci bez obawy mogą ruszać w dalszą trasę.

Pn - Pt: 7.00 - 18.00

Sob: 8.00 - 13.00

ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz, woj. małopolskie,
tel. serwis: +48 (18) 449 68 61, tel. części zamienne: +48 (18) 449 68 63,
e-mail: serwis@truckpartner.pl