ZADZWOŃ

DOJAZD

Serwis naczep i przyczep

Service

Serwis naczep i przyczep

W zakresie naczep i przyczep oferujemy pełen zakres serwisu. W ramach posiadanych autoryzacji producentów naczep i przyczep takich jak Kögel, Wielton, Feber, Kassbohrer, Mega wykonujemy okresowe przeglądy oraz naprawy gwarancyjne.

Dodatkowo dzięki posiadanym również autoryzacjom producentów podzespołów, systemów i układów hamulcowych Wabco, Knorr, Haldex, układów jezdnych BPW, SAF i Mercedes-Benz Trailer Axle Systems oraz nóg podporowych JOST mamy możliwość wykonania przeglądów i napraw gwarancyjnych tych systemów i podzespołów zamontowanych w naczepach i przyczepach większości producentów.

Nasza oferta obejmuje również bieżące naprawy, przeglądy i konserwacje naczep, przyczep i ich podzespołów. Ten szeroki zakres obejmuje min. diagnostykę i naprawy układów jezdnych, zawieszenia w tym geometrię, naprawy układów hamulcowych, pneumatyki, hydrauliki, naprawy elektryczne oraz wszelkie naprawy dotyczące zabudowy i nadwozia naczep oraz przyczep.

Specjalizujemy się również w naprawach powypadkowych naczep , przyczep i związanym z tym prostowaniem ram. Do prostowania wykorzystujemy profesjonalny sprzęt firmy Cellete.

Nasze zaplecze lakiernicze oraz ślusarsko-mechaniczne pozwala nam na wykonywanie remontów zabudowy, napraw i wzmocnień konstrukcji.

Specjalistyczne narzędzia, fachowa wiedza, doświadczenie naszego personelu oraz dostęp do oryginalnych części pozwalają nam na przeprowadzać wszelkie naprawy zapewniając najwyższą jakość.

Pn - Pt: 7.00 - 18.00

Sob: 8.00 - 13.00

ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz, woj. małopolskie,
tel. serwis: +48 (18) 449 68 61, tel. części zamienne: +48 (18) 449 68 63,
e-mail: serwis@truckpartner.pl