ZADZWOŃ

DOJAZD

Naprawa naczep i przyczep Wrocław

Naprawa naczep i przyczep

Truck Partner to zespół specjalistów przeprowadzających kompleksowe naprawy i przeglądy samochodów ciężarowych oraz podobnych pojazdów, dlatego jedną z podstawowych usług świadczonych w naszej firmie jest serwis naczep, a także przyczep na terenie Wrocławia, okolicznych miast, jak również miejscowości w pobliżu Nowego Sącza. Zapewniamy kompleksowe podejście, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się napraw pojazdów różnego typu, usuwając nawet szczególnie wymagające usterki bądź uszkodzenia. Autoryzacja takich producentów naczep i przyczep jak Kassbohrer, Mega, Kögel czy Feber pozwala nam zaś przeprowadzać przeglądy okresowe oraz naprawy gwarancyjne.

Kompleksowa, skuteczna naprawa przyczep w okolicach Wrocławia

Naczepy i przyczepy mogą ulec różnorodnym uszkodzeniom lub awariom wynikającym zarówno z nieprzewidzianych sytuacji na drodze, jak i wyeksploatowania poszczególnych podzespołów. Specjaliści z naszego serwisu w pobliżu Wrocławia dysponują jednak niezbędnymi kwalifikacjami umożliwiającymi przeprowadzanie rozmaitych napraw. Zajmujemy się diagnostyką i konserwacją układów jezdnych, pneumatyki, hydrauliki, hamulców, zawieszenia oraz elektroniki. Ponadto naprawiamy również zabudowy, a także nadwozia naczep albo przyczep.

Serwis podzespołów przyczep i naczep w Truck Partner

Zależy nam na tym, aby świadczyć dla naszych Klientów usługi na najwyższym poziomie i odpowiadać na ich różnorodne potrzeby. Z tego powodu dysponujemy autoryzacją od producentów podzespołów oraz systemów stosowanych w naczepach czy przyczepach, dzięki czemu zapewniamy fachowy serwis układów w pojazdach większości marek. Oprócz tego oferta Truck Partner obejmuje również naprawy powypadkowe włącznie z prostowaniem ram za pomocą wyspecjalizowanego sprzętu Cellete. Dostęp do oryginalnych części stanowi gwarancję doskonałej obsługi.

Profesjonalna naprawa przyczep — Wrocław i okolice

Działamy na rynku motoryzacyjnym już od 1993 roku, nieustannie poszerzając swoją wiedzę, zaplecze techniczne oraz liczne grono usatysfakcjonowanych Klientów. Ponadto jako część ogólnopolskiej sieci warsztatów Q-serwis TRUCK dzielimy się doświadczeniem z zakresu napraw z fachowcami z całego kraju, co pozwala nam na rozwiązywanie różnorodnych problemów z naczepami oraz przyczepami kierowców i przedsiębiorstw transportowych z okolic Wrocławia. Zapraszamy do skorzystania z oferty serwisu Truck Partner!

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl