ZADZWOŃ

DOJAZD

Naprawa układów hamulcowych i hamulców Wrocław

Naprawa układów hamulcowych

Układ hamulcowy to jeden z najważniejszych elementów pojazdu. Zaniedbany może nie tylko zmniejszyć komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podróżujących i uczestników ruchu, będąc jedną z najczęstszych przyczyn kolizji oraz groźnych wypadków. Dlatego też istotna jest diagnostyka oraz regularna konserwacja składających się na układ hamulcowych podzespołów. Kierowców, którzy szukają doświadczonych fachowców doskonale znających się na serwisie i naprawach samochodów ciężarowych zapraszamy do Truck Partner! Jesteśmy w stanie zagwarantować sprawną diagnostykę oraz remonty układów hamulcowych przy wykorzystaniu sprawdzonych metod, oryginalnych części zamiennych i markowych zamienników w przystępnej cenie, a także najnowocześniejszych narzędzi.

Diagnostyka, konserwacja i naprawa układów hamulcowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprawny układ hamulcowy w samochodzie to gwarancja bezpiecznej podróży. Dlatego do wszelkich napraw tego typu podzespołów pochodzimy z należytą starannością. Sprawdzamy stan klocków hamulcowych, stopień zużycia tarcz, bębnów i szczęk. Kontrolujemy stan instalacji pneumatycznej i jego szczelność, dokonujemy wymiany zużytych części. Sprawdzamy też działanie świateł hamowania.

Zajmujemy się przeglądami i naprawami układów hamulcowych w pojazdach użytkowych, czyli samochodach ciężarowych, autobusach, różnego rodzaju naczepach i przyczepach wiodących marek takich jak Volvo, Renault, Iveco, Scania, Mercedes, MAN, DAF, Kassbohrer, Mega czy Wielton. W zakresie profesjonalnych usług świadczonych przez nasz serwis specjalizujemy się w dokonywaniu przeglądów oraz napraw gwarancyjnych związanych w szczególności z układami hamulcowymi Wabco, Knorr i Haldex.

Jak zadbać o układ hamulcowy — wskazówki fachowców z Truck Partner

Nawet drobna usterka układu hamulcowego może spowodować większą awarię systemu i doprowadzić do wypadku, dlatego należy regularnie sprawdzać jego stan. Zadaniem kierowcy jest między innymi:

  • monitorowanie stanu przewodów hamulcowych i ich okresowa wymiana,
  • sprawdzanie stanu tarcz i klocków,
  • ekonomiczny styl jazdy.

Poza rutynowymi kontrolami i wymianami zużytych części pamiętaj, aby nie czekać z naprawą drobnej usterki – konsekwencją może być większa awaria!

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl