ZADZWOŃ

DOJAZD

Sprzedaż części zamiennych
do samochodów ciężarowych

Service

Części zamienne

Firma Truck Partner prowadzi sprzedaż części zamiennych do samochodów ciężarowych i naczep.

Asortyment obejmuje części oryginalne w ramach posiadanych autoryzacji oraz części renomowanych producentów, którzy często produkują na pierwszy montaż do nowo produkowanych samochodów. To podzespoły spełniające najnowsze standardy użytkowe i technologiczne, doskonale sprawdzające się w nawet najbardziej wymagających warunkach.
Ponadto oferujemy naszym Klientom szeroki wybór akcesoriów samochodowych i materiałów eksploatacyjnych.

Dbamy o sprzedaż wyłącznie najlepszej jakości towarów w przystępnej cenie. Stale rozszerzamy naszą ofertę części do pojazdów użytkowych zgodnie z analizą potrzeb i wymagań naszych Klientów. Posiadamy własny magazyn, dzięki czemu produkty są dostępne przy bardzo krótkim czasie oczekiwania. Nasi Klienci mogą liczyć na rozwiązania niezawodne oparte na wieloletnim doświadczeniu i okresowym monitoringu naszych mechaników ale przede wszystkim na informacji zwrotnej otrzymywanej bezpośrednio od kierowców. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić najwyższe oczekiwania. Szeroki wybór części do samochodów ciężarowych różnych marek i typów sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie każdego z naszych Klientów.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktami z naszymi specjalistami, którzy chętnie udzielą wszelkich informacji dotyczących naszej oferty – zarówno sprzedażowej, jak i usługowej. Zapewniamy szybki kontakt oraz miłą i profesjonalną obsługę na wysokim poziomie.

icon

ogrzewania postojowe

icon

klimatyzacje postojowe

icon

tachografy

Pn - Pt: 7.00 - 16.30
Sob: 8.00 - 13.00

Oddział Nowy Sącz
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel:+48 694 406 731, serwis:+48 (18) 449 68 61, części:+48 (18) 449 68 63
e-mail: serwis@truckpartner.pl

Pn - Pt: 8.00 - 16.00

Oddział Wrocław
ul. Południowa 4, 55-040 Domasław, woj. dolnośląskie,
tel: +48 606 769 231
e-mail: serwis-domaslaw@truckpartner.pl