quady brp BRP INCA AVT


Partnerzy


jesteś w: Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A

Zapraszamy wszystkich serdecznie

Zapraszamy wszystkich serdecznie za II Sądecki zimowy rajd 4x4 

13 stycznia 2013 zapraszamy miłośników offroad na II Sądecki Zimowy Rajd 4x4, który organizowany jest w ramach obchodów XXI Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Sączu.

Pragniemy podkreślić, iż impreza ma charakter charytatywny, a całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na fundusz WOŚP. Tradycyjnie sztab WOŚP prowadzony jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, który koordynuje wszystkie działania na terenie miasta Nowego Sącza.

Głównym celem imprezy poza szeroko rozumianą popularyzacja sportu i turystyki motorowej; szczególnie off-roadowej, szeroko rozumianego aktywnego wypoczynku, podnoszenia ogólnego bezpieczeństwa jest integracja środowiska ludzi związanych z offroadem. Organizatorzy przygotowują trasę w naturalnym średniotrudnym terenie wzdłuż rzeki Dunajec, znanym z Seri4x4 oraz I Sądeckiego Zimowego Rajdu. Polecamy udział szczególnie dla użytkowników samochodów terenowych, SUV oraz quadów i motocykli. Próby sportowe wyznaczono bez elementów/fragmentów przeprawowych. Mamy nadzieję, że aura nie przeszkodzi zawodnikom, kibicom we wspaniałej zabawie. Przewidziany jest jeden Odcinek Specjalny, który zawodnicy pokonają dwa razy. Do klasyfikacji zaliczany będzie lepszy czas. Dla załóg pragnących poprawić swój wynik, za dodatkową odpłatnością (do puszki WOŚP) można będzie pokonać odcinek jeszcze raz. Cena dodatkowego przejazdu wynosi co najmniej połowę wpisowego. Szczególowy Regulamin można znaleść pod adresem: http://www.grupa4x4.pl/wosp/regulamin.html

Na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze znane miejsce usytuowania sceny oraz położenie Bazy Rajdu. Napewno wiemy jednak, że Biuro czynne będzie od godziny 8:00. Start Honorowy odbędzie się ok. godz. 9:00. Zgłoszenia należy dokonać na stronie http://www.grupa4x4.pl/zapisy.html lub drogą elektroniczną biuro@grupa4x4.pl do dnia 10 stycznia 2012. Wpisowe wynosi 100 PLN dla samochodów, 50 PLN dla Quadów i Motorów. Wpłaty należy dokonać na konto: PEKAO S.A. o/Nowy Sącz nr rachunku 54 1240 4748 1111 0010 3193 9451. W późniejszym terminie zgłoszenie może być przyjęte tylko za zgodą organizatora, a wpisowe podwyższone będzie o 50% czyli 150 i 75 PLN.

W ramach wpisowego zawodnicy otrzymają identyfikatory, nr startowe, gorący poczęstunek, dokonany bedzie pomiar czasu i ogłoszone wyniki. Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów odbędzie się około godz 14-15 - ej.

Chętnie przyjmiemy jakieś wartościowe przedmioty np. rajdowe, offroadowe które można by zlicytować na rzecz WOSP.

Dokładny harmonogram umieścimy wkrótce. 

Grupa 4x4

Numer startowy

 

 

Próbny przejazd trasy - II Sądecki Zimowy Rajd 4x4

WOSP

Zapraszamy wszystkich serdecznie


Copyright © 2009 Truck Partner Sp. z o. o. ul. Flisaków 1 33-300 Nowy Sącz
tel. +48 18 449 68 60, fax +48 18 449 16 63
e-mail: sport_rekreacja@truckpartner.pl www.truckpartner.pl
Realizacja: tworzenie stron www Intellect.pl