Naprawy powypadkowe - PROSTOWANIE RAM i KABIN


W zakresie usług związanych z naprawami powypadkowymi często wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt do prostowania ram i kabin samochodów ciężarowych, dostawczych, naczep i przyczep.

 

 

W zakresie usług związanych z naprawami powypadkowymi często wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt do prostowania ram i kabin samochodów ciężarowych, dostawczych, naczep i przyczep.

 

W tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt firmy Celette, w którego skład wchodzą pompy, siłowniki hydrauliczne, wieże ciągnące do kabin a także różnego typu oprzyrządowanie łącznie z płytą podłogową, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko i kompleksowo wykonać wszelkie naprawy.

Dzięki zastosowaniu podgrzewacza indukcyjnego firmy JOSAM nie narażamy instalacji elektrycznej i osprzętu pojazdu na uszkodzenia jak to ma miejsce w przypadku używania tradycyjnego palnika i otwartego ognia, a także nie powodujemy zmian w strukturze stali konstrukcyjnej. Do sprawdzenia dokładności wykonania naprawy, używamy systemu pomiarowego JOSAM.

Oprócz specjalistycznych urządzeń dysponujemy również kadrą wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie w prostowaniu ram samochodów ciężarowych, aby realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Błyskawicznie stawiamy diagnozę, a wszelkie prace wykonujemy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Truck Partner to zaufany kontrahent, z którym współpraca zawsze będzie dla Państwa korzystna.

Prostowanie ram

Copyright © 2009 Truck Partner Sp. z o. o. ul. Flisaków 1 33-300 Nowy Sącz
tel. serwis +48 18 444 35 77 tel. sklep +48 18 444 35 88 fax +48 18 449 16 63
e-mail: biuro@truckpartner.pl
Realizacja:tworzenie stron www Intellect.pl