rozmiar tekstu: A A A

Naprawa i serwis naczep

Truck Partner to niezależny operator serwisowy, którego specjalnością jest naprawa naczep i samochodów ciężarowych. Pragniemy zaprezentować Państwu naszą ofertę obejmującą przeglądy oraz remonty gwarancyjne takich producentów jak: WIELTON, MEGA, FEBER, KŐGEL, MEILLER czy Kassbohrer. Prowadzimy także serwis naczep powypadkowych i pojazdów ciężarowych.

Dążymy do konsekwentnego doskonalenia naszej oferty, proponując wszystkim Klientom najwyższą jakość oraz kompleksowość świadczonych i nowo wdrażanych usług.

Oferta obejmuje również naprawy naczep i samochodów ciężarowych:

  • bieżące,
  • powypadkowe
  • prace mechaniczno-ślusarskie,
  • lakiernicze,
  • z zakresu prostowania ram,
  • diagnostyki, w tym geometrii układu jezdnego,
  • badań układu hamulcowego.

W pakiecie usług gwarantujemy sprawną obsługę w pełni wykwalifikowanej kadry pracowników, a także wyposażenie odpowiadające restrykcyjnym wymaganiom producentów. Dysponujemy również niezbędnymi do naprawy przyczep częściami zamiennymi, do których dostęp będzie miał każdy z Państwa. Podejmujemy się zarówno zleceń dotyczących pojazdów ciężarowych niesprawnych w wyniku uszkodzenia części, jak i powypadkowych.

Wszelkie prace serwisowe wykonujemy szybko i sprawnie, a dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników, wszelkie diagnozy stawiane są błyskawicznie. Zapewniamy kompleksowość działań serwisowych, zarówno jeśli chodzi o naprawy powypadkowe, jak i inne, dzięki czemu będą Państwo mogli bez obaw wyruszyć w trasę i cieszyć się sprawnością naprawionego pojazdu lub naczepy oraz bezpieczeństwem na trasie. Zachęcamy do owocnej współpracy, skontaktowania się z nami lub wizyty w naszym oddziale.

Copyright © 2009 Truck Partner Sp. z o. o. ul. Flisaków 1 33-300 Nowy Sącz
tel. serwis +48 18 444 35 77 tel. sklep +48 18 444 35 88 fax +48 18 449 16 63
e-mail: biuro@truckpartner.pl
Realizacja:tworzenie stron www Intellect.pl