rozmiar tekstu: A A A

Serwis ciągników i samochodów ciężarowych

Świadczymy profesjonalne usługi pogwarancyjne wszystkich typów samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych.

Ze względu na długoletnie doświadczenie specjalizujemy się w naprawianiu pojazdów marki Volvo i Renault.

Dokonujemy wymiany oleju we wszystkich typach pojazdów. Prowadzimy doradztwo w zakresie stosowania materiałów eksploatacyjnych. Naszą specjalizacją jest naprawa ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych. W pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych, które pozwalają nam nadążyć za szybko zmieniającą się technologią. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić sprawną diagnostykę i niezbędne czynności serwisowe.

Współpracując z firmą TOTALFINAELF oferujemy naprawę ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych, a także monitorowanie stanu technicznego silnika, poprzez analizę zużytego oleju silnikowego i badania przepracowanego oleju w systemie ANAC.

W zależności od wymagań klienta prowadzimy także naprawy związane z regeneracją podzespołów, w ten sposób znacznie obniżając koszty i gwarantując porównywalną jakość w stosunku do nowych elementów. Wymieniane w naszym serwisie komponenty są zastępowane oryginalnymi częściami, dzięki czemu nasze usługi gwarantują jakość i bezpieczeństwo.

Serwis samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych na światowym poziomie uzyskujemy nie tylko przy pomocy nowoczesnych urządzeń. Za efekty naszych prac serwisowych odpowiada zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy z pełnym profesjonalizmem podchodzą do każdego zlecenia. Dzięki nim nasi klienci bez obawy mogą ruszać w dalszą trasę.

Copyright © 2009 Truck Partner Sp. z o. o. ul. Flisaków 1 33-300 Nowy Sącz
tel. serwis +48 18 444 35 77 tel. sklep +48 18 444 35 88 fax +48 18 449 16 63
e-mail: biuro@truckpartner.pl
Realizacja:tworzenie stron www Intellect.pl