jesteś w: /
rozmiar tekstu: A A A

Serwis i naprawa samochodów ciężarowych

W naszym serwisie świadczymy profesjonalne usługi gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów ciężarowych i naczep.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie do naszych specjalistycznych usług należy pogwarancyjna naprawa samochodów ciężarowych marki Volvo i Renault.

Nasz profesjonalizm spowodował, iż w roku 2006 uzyskaliśmy autoryzacje naczep WIELTON, FEBER, a w roku 2007 KOGEL. W ramach autoryzacji dokonujemy przeglądów oraz remontów gwarancyjnych związanych z pełnym zakresem podzespołów w nich występujących, a w szczególności układów hamulcowych WABCO, KNORR, HALDEX, układów jezdnych BPW, SAF, GIGANT i Mercedes-Benz TrailerAxleSystems oraz nóg podporowych JOST. Zdobyte na tym polu doświadczenie pozwala nam na realizację usług na najwyższym poziomie.

Jakość naprawy układów hamulcowych potwierdzamy każdorazową kontrolą na stanowisku rolkowym MAHA, wyposażonym kompleksowo w szarpaki do diagnozy usterek w układzie kierowniczym i zawieszenia. Dokonujemy sprawdzenia zbieżności układu jezdnego za pomocą urządzeń pomiarowych JOSAM. Tak kompleksowe usługi umożliwiają sprawdzenie poprawności działania układu.

Nasz serwis samochodów ciężarowych jest wyposażony w niezwykle ważny, uniwersalny tester diagnostyczny typu TEXA, dzięki któremu diagnozujemy większość typów marek pojazdów. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi możemy sprawnie realizować nasze usługi, od razu poznając przyczynę problemu.

Wykonujemy naprawy powypadkowe i związane z tym bardzo często prostowanie ram. Posiadamy bogato wyposażony warsztat, który umożliwia nam przeprowadzenie usług sprawnie i fachowo, zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Oferujemy specjalny serwis z dojazdem do miejsca awarii na terenie całej Europy. Wystarczy się z nami skontaktować, a my natychmiast wyślemy specjalistów na podane miejsce – dzięki temu możemy zaproponować fachową pomoc w przypadku nagłych problemów, które wymagają szybkiego rozwiązania, bez przerywania zlecenia na danej trasie. Nasi Klienci mogą liczyć na możliwie najszybszy przyjazd pomocy oraz sprawne usunięcie usterki. Odpowiednio wyposażony samochód oraz grupa fachowców jest dostępna pod nr tel. +48 18 444 35 77.

Copyright © 2009 Truck Partner Sp. z o. o. ul. Flisaków 1 33-300 Nowy Sącz
tel. serwis +48 18 444 35 77 tel. sklep +48 18 444 35 88 fax +48 18 449 16 63
e-mail: biuro@truckpartner.pl
Realizacja:tworzenie stron www Intellect.pl