rozmiar tekstu: A A A

Jesteśmy firma zajmującą się naprawą i obsługą samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep. Działalność usługową prowadzimy od roku 1993. Z racji obsługi dużych flot samochodowych opartych na samochodach marki Volvo oraz Renault nasze doświadczenie w tym zakresie jest największe.
Serwis Truck Partner wyspecjalizowany jest w naprawie naczep KŐGEL, WIELTON, FEBER. Dodatkowo obsługujemy wszystkie naczepy, w szczególności na osiach BPW i SAF.

Wymagania rynku usług świadczonych dla firm transportowych, których jakość postrzegana jest poprzez terminowość oraz niezawodność postawiła przed nami nowe zadania. Aby skrócić okres naprawy poprzez dostępność części zamiennych stworzyliśmy w 1999 roku magazyn i rozpoczęliśmy działalność handlową. Obecnie prowadzimy kompleksowy serwis pojazdów użytkowych. Jakość naszych usług opieramy na długoletnim doświadczeniu naszych pracowników.

Powyższe założenia rozwijamy poprzez:

  • ciągłe szkolenia naszych pracowników,
  • bieżący dostęp do najnowszych informacji technicznych,
  • współpracę z wyspecjalizowanymi warsztatami w całej Polsce, gwarantującą wymianę doświadczeń,
  • stosowanie części zamiennych najwyższej jakości gwarantujących   trwałość i niezawodność.

Dbając o wysoką jakość świadczonych usług firma Truck Partner w 2003 r. wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, który systematycznie rozwija i doskonali

 

Copyright © 2009 Truck Partner Sp. z o. o. ul. Flisaków 1 33-300 Nowy Sącz
tel. serwis +48 18 444 35 77 tel. sklep +48 18 444 35 88 fax +48 18 449 16 63
e-mail: biuro@truckpartner.pl
Realizacja:tworzenie stron www Intellect.pl