jesteś w: /
rozmiar tekstu: A A A

Części do samochodów ciężarowych

Firma Truck Partner prowadzi sprzedaż zamiennych części do samochodów ciężarowych i naczep.

Asortyment obejmuje części oryginalne VOLVO, RENAULT oraz KOGEL, HUMBAUR, FEBER, KASSBOHRER, jak również renomowanych producentów firm SACHS, TEXTAR, KNECHT i innych do większości marek zachodnich. To podzespoły spełniające najnowsze standardy użytkowe i technologiczne, doskonale sprawdzające się w nawet najbardziej surowych warunkach.

Ponadto oferujemy naszym Klientom szeroki wybór profesjonalnych:

  • akcesoriów samochodowych
  • materiałów eksploatacyjnych

Dbamy o sprzedaż wyłącznie najlepszej jakości towarów w przystępnej cenie. Stale rozszerzamy naszą ofertę części do samochodów ciężarowych zgodnie z analizą potrzeb i wymagań naszych Klientów. Posiadamy własny magazyn, dzięki czemu produkty są dostępne przy bardzo krótkim czasie oczekiwania. Nasi Klienci mogą liczyć na rozwiązania niezawodne, o doskonałych parametrach technicznych i wytrzymałości, cechujące się wieloletnią żywotnością nawet przy intensywnej eksploatacji. Wykorzystują one nowoczesne rozwiązania i są w pełni dostosowane do potrzeb, dzięki czemu spełniają wszystkie oczekiwania. Szeroki wybór części do samochodów ciężarowych różnych marek i typów sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie każdego z naszych Klientów.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktami z naszymi specjalistami, którzy chętnie udzielą wszelkich informacji dotyczących naszej oferty – zarówno sprzedażowej, jak i usługowej. Zapewniamy szybki kontakt oraz miłą i profesjonalną obsługę na wysokim poziomie.

Copyright © 2009 Truck Partner Sp. z o. o. ul. Flisaków 1 33-300 Nowy Sącz
tel. serwis +48 18 444 35 77 tel. sklep +48 18 444 35 88 fax +48 18 449 16 63
e-mail: biuro@truckpartner.pl
Realizacja:Intellect.pl